Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Na miarę Twoich
możliwości

Pawilony

domy modułowe

Ciekawostki

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE OBUDOWANE PŁYTĄ WARSTWOWĄ. GRUBOŚĆ ORAZ RDZEŃ (WYPEŁNIENIE) PŁYTY DOPASOWANY DO POTRZEB INWESTYCJI. PRAWIDŁOWO DOBRANE PŁYTY ZAPEWNIAJĄ TERMOIZOLACJE NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI PRZENIKALNOŚCI CIEPLNEJ. ŚCIANY GŁADKIE WEWNĄTRZ W KOLORZE CIEPŁEJ BIELI (RAL 9010), ZAPEWNIAJĄ ESTETYCZNE, NOWOCZESNE WNĘTRZE. TECHNOLOGIA PROSZKOWEGO NAKŁADANIA POWŁOKI PŁYTY, SPRAWIA ŻE ŚCIANY SĄ RÓWNIEŻ PRAKTYCZNE JEŻELI CHODZI O KWESTIE UTRZYMANIA CZYSTOŚCI.

Realizacje

Zobacz nasze rozwiązania

:
:
:
:

www.mistral-pawilon.pl

Wygoda i komfort

Styl, na który zasługujesz

Jeśli cenisz nowoczesne rozwiązania, które doskonale łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem to z pewnością zainteresują Cię projekty domów modułowych.

Zapytaj o konstrukcję dla siebie

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Zapytaj o konstrukcję dla siebie

Zgłoś usterkę

Czym są pawilony i domy modułowe i jakie korzyści płyną z ich posiadania? Na naszym blogu branżowym znajdziecie artykuły, które przybliżą Wam ideę tych nowoczesnych konstrukcji, które na przestrzeni ostatnich lat stały się synonimem innowacyjności. W miejscu tym poruszamy różne zagadnienia związane z modułowymi inwestycjami, które zainteresują właścicieli firm usługowych, jak i osoby poszukujące funkcjonalnych całorocznych lokali. Zapraszamy do udanej lektury –jesteśmy przekonani, że prezentowane treści będą dla Was inspiracją do tworzenia własnych projektów.

Ukryj moduł.